• Rok szkolny 2018/19

• Grudniowe odwiedziny u Naszych Przyjaciół w Domu Dziecka w Strobowie

Jak co roku w naszej szkole Szkolne Koło Wolontariatu  zorganizowało świąteczną zbiórkę  czekolad dla dzieci będących pod opieką Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Strobowie. Wyniki tej akcji przeszły nasze oczekiwania, mimo prowadzenia akcji od kilku lat, nigdy nie udało się nam otrzymać takich efektów.  Społeczność naszej szkoły przygotowała dla dzieciaków 651 czekolad, słodkie Mikołaje, lizaki i wiele,  wiele innych słodyczy. Jak również pluszaki, książki, zabawki i przybory szkolne.

Wieczorem 17 grudnia 2018r.  miałyśmy ogromną przyjemność spotkać
          się z dzieciakami, które przyjęły prezenty od dwóch Śnieżynek. A w dowód wdzięczności przekazały życzenia świąteczne, pozdrowienia  i serdecznie podziękowania dla uczniów, rodziców i pracowników szkoły.

Anna Duch
          Małgorzata Obłąkowska-Puszek