• Plastyczne

• Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - „Tradycje Wielkanocne”

• Nela Łuczak - uczennica kl. 5d - została wyróżniona kwalifikacją do wystawy w Płocku w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym - „Tradycje Wielkanocne”. Gratulujemy😍🖼️👌

• Miejski Konkurs Plastyczny - Wielkanocna Kartka z Żyrardowa

• Wiktoria Mitrowska ucz. kl. 5d zdobyła 3 miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym - Wielkanocna Kartka z Żyrardowa w kategorii 9 - 12 lat.
          Gratulujemy!

• Szkolny Konkurs Plastyczny - Karta i pisanka wielkanocna

• Dnia 13.03  komisja konkursowa w składzie: E.Lipska, A. Dubielecka-Kasperczyk przyznała nagrody i wyróżnienia w Szkolnym Konkursie Plastycznym - Karta i pisanka Wielkanocna.
          Kat. I-III - nagroda: P.Hara 1d, U.Nowecka 3c, M.Błaszkiewicz 3a, A.Bień 3e, A.Misińska 1c, O.Kuran 3f, P.Szczepanik 3b, F.Nowis 1b.
          Wyróżnienie-P.Ziętek 2c, K.Kamyczek 1a, Z. Wysocka 3e, M.Zinoveva 1d.
          Kat.4-8: nagroda - A.Okulis 4b, J.Pydzik 5d, I.Skwarski 7f, R.Rudzińska 7c, P.Trojanowska 4b, M.Krzyżanowska 7f, A.Zakrzewska 5d  Z. Mart 7f.
          Wyróżnienie- S.Tymokhina 7f, B.Dubielecki 7f, F.Jaroszewski 4b.

Kat.Pisanka - formą przestrzenna:
          Nagroda - L.Langa 2a, T.Jędrzejewski 3f, Z.Nawrocka 3f, A.Zakrzewska 5d, E.Dymkowska 5a.
          Wyróżnienie - A.Kozera 1b, K.Leśniak 1b.

Komisja konkursowa postanowiła przyznać dodatkowo 2 Nagrody specjalne jury konkursowego za ciekawą kompozycję . Otrzymali je Jan Wacławek 3e i Viktoriia Omelianova 1d.
          Pozostałe zgłoszone prace będą na wystawie zbiorowej. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy!  O terminie wręczenia nagród powiadomimy na stronie szkoły.

• Sukces w konkursie plastycznym „Tradycje wielkanocne”

• Kolejny sukces naszej uczennicy!!!
          Na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tradycje wielkanocne” organizowany przez Centrum Kultury w Płocku nadesłano ponad 1500 prac plastycznych. Wśród  wyróżnionych kwalifikacja  i z udziałem w wystawie pokonkursowej znalazła się praca naszej uczennicy z klasy 5d -Neli Łuczak. Brawo Nela🖼️🙌🏻😍

• Prace konkursowe - Ptaki

• Wśród wysłanych z naszej szkoły prac plastycznych na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - „Skrzydlaty świat - ptaki” prace Małgorzaty Komenduły z 5d i Wiktora Rybkowskiego z 8c zostały zakwalifikowane na wystawę pokonkursową. Gratulacje!

• Baśniowa zima - wręczenie nagród w konkursie plastycznym

• W piątek o godz 15.00 w MłDK w Zyrardowie wręczono nagrody i wyróżnienia w Powiatowym Konkursie Plastycznym Baśniowa zima. W kategorii klas I-III wyróżnienia otrzymali: Aniela Bartosik 2d,Katarzyna Paczkowska 2d, Maksym Wierzbicki 1c, Alicja Sałaj 3e, Marcelina Swandzikowska 3c. W kategorii klas 4-8 nagrodę otrzymaly: Marta Karczewska 7d, Nikola Pawlak 6b
          Gratulacje!

• Moja przygoda w muzeum

• Dnia 2.02.2024 w Muzeum Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie zostały wręczone dyplomy i nagrody za kwalifikacje i udział w wystawie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym - "Moja przygoda w muzeum -wokół M.Kopernika"  wyróżniono prace Mileny Krzyżanowskiej z 7f i Nikoli Pałuby z 6f.

• Kartka świąteczna

• Dnia 10.01 zostały wręczone nagrody i wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Kartka świąteczna Boże Narodzenie - Nowy Rok 2024".

• Miejski Konkurs Plastyczny - Kartka Świąteczna z Żyrardowa.

• Nagroda: III miejsce i wydrukowanie pracy jako kartki świątecznej - Julia Pydzik 5d.

• Kartka świąteczna - Boże Narodzenie, Nowy Rok 2023.

• Nagroda i wydrukowanie pracy w formie kartki: R. Szymańczak 5c, wyróżnienie: L. Szymańczak i F. Tomaszewski 5c (op E.Lipska), M.Pauba 1 (op M.Kruk).

• Ogólnopolski Konkurs Barwy Niepodległości

• Julia Pydzik i Wiktoria Mitrowska z 5d zostały laureatkami Ogólnopolskiego Konkursu "Barwy Niepodległości". Gratulujemy!

• Żyj bez AIDS/HIV - konkurs

• Wręczenie nagród w konkursie plastycznym Żyj bez AIDS/HIV

• DARUJMY ŚWIATU POKÓJ

• Laura Szymańczak otrzymała wyróżnienie udziałem w wystawie pokonkursowej w XXII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "DARUJMY ŚWIATU POKÓJ".

• Konkursy Plastyczne

• Międzynarodowy Konkurs Plastyczny - Darujmy światu pokój. Wśród 841 nadesłanych prac do wystawy zakwalifikowano 179 osób. Z naszej szkoły kwalifikację do wystawy otrzymała uczennica Laura Szymańczak z klasy 5c.

Op art E. Lipska

Zachowaj Trzeźwy Umysł - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - ROSNĘ  ZDROWO - wyróżnienie otrzymali:

Jakub Nalej 8a , Milena Łaska 7b, Jan Sokołowski 6d , Rozalia Rosińska 6d , Kamila Wasilewska  6d.

Zachowaj Trzeźwy Umysł - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - Mój pomysł na zdrowie - wyróżnienie otrzymał Dawid Pydzik 8c.

op art E. Lipska  / koordynatorki konkursu na terenie szkoły - pedagodzy: p. A. Rzeczkowska , G. Stańczyk.

• Moja przygoda w muzeum

• Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2023/2024 pierwszymi sukcesami w konkursach plastycznych.

44 Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży - MOJA PRZYGODA W MUZEUM (wokół 550 rocznicy urodzin M. Kopernika).

Wśród docenionych uczniów znalazły się uczennice naszej szkoły, które otrzymały kwalifikacje do wystawy pokonkursowej: Milena Krzyżanowska 7f i Nikola Pałuba 6f.