• Plastyczne

•
        • Wyniki I Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego - Koń i jego przyjaciele.

• Na konkurs wpłynęło 1230 praca płaskich i przestrzennych.

Nagrodzono 27 prac i przyznano 125 kwalifikacji do wystawy pokonkursowej.

Z SP3 kwalifikację do wystawy zdobyła praca plastyczna Julii Pydzik z klasy 4d.

Gratulacje!

• Szkolny Konkurs Plastyczny Kartka Wielkanocna

• Karty Wielkanocne wykonane przez uczniów klas 3-7.jpgKarty Wielkanocne wykonane przez uczniów klas 3-7.jpg

• Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Ziemia jest jedna"

☂️🌼Maja Golańska z 7c - autorka pracy wyróżnionej w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym - Ziemia jest jedna.🧡

Gratulujemy!!!!

• Powiatowy Konkurs Plastyczny - "PTAKI CUDAKI"

• Znamy wyniki Powiatowego Konkursu Plastycznego - PTAKI CUDAKI.

Na konkurs zgłoszono 476 prac z 21 placówek z całego powiatu.

Z naszej szkoły nagrodzono i wyróżniono 8 uczniów.

Kat I kl 1-3 :     Nagroda - Masza Bezkysh ,op I.Brzezińska ,P.Kamyczek

Antonina Choła ,op. M. Jurczewska

Wyróżnienie- Agata Bień .op. M. Jurczewska

Adam Szadkowski ,op. J.Langa, M.Gozdek

kat II kl 4-8 :  Wyróżnienie - Iga Sieczka , op. A. Dubielecka -Kasperczyk

Amelia Kostecka ,op. E. Lipska

Filip Gołębiowski ,op. E.Lipska

Maja Garnys , op. E.Lipska

Wręczenie nagród odbędzie się w MłDK w Żyrardowie 3.03 o 13:00.

• Wyniki 7 Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego - Spójrz okiem artysty - JOAN MIRO.

• Na konkurs wpłynęło 1253 prac z 139 placówek oświatowych z Polski. Przyznano 32 nagrody i 43 wyróżnienia. Do wystawy zakwalifikowano 114 prac.

Z naszej szkoły kwalifikacje do wystawy otrzymały prace: Julii  Pydzik z 4d, Laury Antoniak z 6b i Zofii Król z 7a.

Gratulujemy !

• Szopka Bożonarodzeniowa 2022

• Dnia 15.12 o godzinie 12:30 w bibliotece szkolnej odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień w Szkolnym Konkursie Plastycznym-,,Szopka Bożonarodzeniowa 2022''. Po rozdaniu nagród wystawa szopek została przeniesiona do Kościoła pod wezwaniem Cyryla i Metodego w Żyrardowie. Można ją oglądać do 09.01.2023.Zapraszamy!

• Laureaci konkursu plastycznego na świąteczną kartkę z Żyrardowa

• Gratulacje dla uczniów naszej szkoły, którzy zostali laureatami w konkursie plastycznym "Kartka świąteczna z Żyrardowa".

W kategorii 6 - 8 lat

Agata Wiktoria Bień z klasy  2e – I miejsce

Filip Majewski z klasy 1a – wyróżnienie

W kategorii 9 - 12 lat

Kacper Bujak z klasy 3a – II miejsce

Julia Pydzik z klasy 4d - III miejsce

Iga Sieczka z klasy 5b - wyróżnienie

Organizatorem konkursu było Miasto Żyrardów, a koordynatorem – Wydział Kultury i Promocji Miasta Urzędu Miasta Żyrardowa.

•

• Ogólnopolski Konkurs Plastyczny-Kartka świąteczna- Boże Narodzenie-Nowy Rok (MDK Świdnica)

Znamy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego-Kartka świąteczna- Boże Narodzenie-Nowy Rok(MDK Świdnica). Na konkurs nadesłano ok 1400 prac plastycznych z całej Polski. Z naszej szkoły wyróżnienie otrzymała Gabriela Karbowska kl 4a ,a kwalifikację do wystawy Gabriela Marczak 6d. Gratulujemy!

Praca nagrodzona w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym-Kartka świąteczna 2022-autorka Gabriela marczak 6d ,kominek, choinka ,prezent.jpg    Praca wyróżniona w Ogólnopolskim konkursie Plastycznym -Kartka Świąteczna ,autorka Gabriela Karbowska 4a-podróż św Mikołaja ,na dole choinki.jpg

• Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

• Dzisiaj uczennicy klasy 4d Julii Pydzik została wręczona nagroda i dyplom, które zdobyła w Ogólnopolskim  Konkursie  Plastycznym ,,BARWY NIEPODLEGŁOŚCI".

• Ogólnopolski Konkurs Plastyczny- Barwy Niepodległości w MDK Świdnica

• Na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny- Barwy Niepodległości w MDK Świdnica  nadesłano 388 prac. Przyznano 30 nagród i 38 wyróżnień.Z naszej szkoły nagrodę otrzymała Julia Pydzik 4d (op.art.E.Lipska), wyrożnienie  otrzymala Maria Stachowiak 3a (op.art.M.Kruk). Gratulacje!!!!

• Konkurs - Nauczyciel w oczach ucznia - rozstrzygnięty

• Dnia 27.10 o godzinie  12.30 w bibliotece szkolnej odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień w Szkolnym Konkursie Plastycznym -Nauczyciel w oczach ucznia.
          Dyplomy i nagrody wręczyła p. m.Mońka i jury konkursowe p.E.Lipska ,p.A. Dubielecka- Kasperczyk

• Międzynarodowy Konkurs Plastyczny-,,DARUJMY ŚWIATU POKÓJ"

kat 11-13
          WYRÓŻNIENIE- Anastazja Michałowska 6b
          op.art.E.Lipska

• Wyniki Konkursu "Moja przygoda w muzeum - Toruń 2022"

• Międzynarodowy Konkurs Plastyczny-,,Moja przygoda w muzeum-TORUŃ 2022'' -
          kwalifikacja do wystawy pokonkursowej : MICHAŁ  BEKAS 6a ,TEODOR  KASPERCZYK 6f
          op.art.E.Lipska

• Wyniki konkursu "Nie czas na nudę"

• Nowy rok szkolny 2022/2023 rozpoczynamy od miłych wiadomości.
          Znamy już  wyniki 3 konkursów plastycznych,na które w czerwcu zostały wysłane prace naszych uczniów.
          Ogólnopolski Konkurs Plastyczny-Zachowaj trzeźwy umysł -,,NIE CZAS NA NUDĘ"
          Laureatami wyróżnienia zostali : H.Grzelak 5d ,A.Kucharski 6b , M.Golańska 7c , K.Łukawski 5c , G.Kulpińska 5c , O. Warzec 5d  , O.Stelmasiak 5c, J. Aronowski 5d , M.Misiński 5e , J. Misiński 5e,
          N.Trzeciak 5c
          Należy podkreślić ,że tylko uczniowie z SP3 zostali docenieni, godnie reprezentując nasze miasto wśród kilku tysięcy prac z całej Polski.
          op.art Elżbieta Lipska ,koordynatorki konkursu -p. Pedagog A.Rzeczkowska ,G.Stańczyk

• Emilka Sobiech ucz. z klasy 8d zdobyła II miejsce w konkursie o Żołnierzach Wyklętych

17.03.2023

Muzeum  Mazowsza  Zachodniego odbyło się rozdanie nagród za najlepsze prace plastyczne o Żołnierzach Wyklętych. W konkursie wzięło udział ponad 170 uczniów z 18 placówek z Żyrardowa i okolic.
        II miejsce  zajęła Nasza uczennica Emilia Sobiech z kl. 8d Serdeczne gratulacje 😊👍