• Inne

• Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2024

• 16 kwietnia w Szkole Podstawowej w Korytowie odbył się powiatowy etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2024.

Drużyna z naszej szkoły reprezentowała miasto Żyrardów.

Zespół w składzie Lena, Nela, Aleks z 5d oraz Leon z 5b zdobyli 3 miejsce.

Gratulacje dla wspaniałych zawodników.

Sławka Jarmoluk-Majewska

• Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym

• W dniu 27 marca odbyły się Miejskie Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Uczniowie zmierzyli się z testem wiedzy oraz sprawdzianem praktycznym z udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym. Miło nam poinformować, że drużyna klas młodszych zajęła I miejsce. Gratulacje dla Neli, Leny, Aleksa z 5d oraz Leona z 5b.

Sławka Jarmoluk-Majewska

• Nagrody edukacyjne Prezydenta Miasta Żyrardowa

• 🏆📚Nagrody edukacyjne Prezydenta Miasta Żyrardowa przyznane uczniom, którzy w zeszłym roku szkolnym zostali laureatami bądź finalistami konkursów i olimpiad. Gratulujemy Alicji Kozłowskiej i Lenie Wiśniewskiej❤️