• Formy dekoracyjne wykonane przez uczniów klasy 6c

• Prace wykonane kolorowymi tuszami - klasy 7d i 7f

• Prace naszych uczniów z klas 4-7

• Asamblaże zrobione przez uczniów klas 7b i 7e

• Asamblaże w wykonaniu klasy 7c, 7d i 7f.

Asamblaż to forma artystyczna, będąca odmianą kolażu, według której tworzy się trójwymiarowe kompozycje z przedmiotów gotowych. Nasi uczniowie wykonali swoje asamblaże na lekcji plastyki i wykorzystali do tego spinacze, kapsle, patyczki, guziki itp.

E. Lipska

• Wystawa prac plastycznych

Od dzisiejszego dnia można oglądać Wystawę prac plastycznych uczniów klas 4-7 na korytarzu na parterze szkoły. Zapraszamy!

• Lepienie w glinie

Wazy greckie ulepione z gliny na zajęciach z plastyki w klasach 4-tych.

• Prace naszych uczniów - szkice węglem

• Przedstawiamy prace uczniów z naszej szkoły.