• Prace wysłane na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - „A może morze..”

• Prace z kl 4-7 wysłane na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kocham Polskę… Ojczyzna przyszłości”.

• Prace plastyczne z kl 4-7 na Powiatowy Konkurs Plastyczny - TRADYCJE WIELKANOCNE.

• Prace plastyczne z klas 4-7 wysłane na Ogólnopolskie Biennale dla Dzieci i Młodzieży PRZYRODA 2024 Radom.

• Nagrodzona praca uczennicy 7d - Marty Karczewskiej w Powiatowym Konkursie Plastycznym Baśniowa zima

• Wręczenie nagród w Konkursie Plastycznym - "Architektura-przydrożne kapliczki"

• Znamy wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego -Architektura-przydrożne kapliczki.
        Komisja w składzie: nauczyciel plastyki-E. Lipska  ,nauczyciele religii - N. Kościelniak, M. Rogalski postanowiła przyznać nagrody następującym uczniom : W. Mitrowska 5d,A. Ambroziak, P. Jackiewicz, M. Zembrzuska, I. Borowiec 5a, K. Lechniak 4d ,H. Grzelak 6d , M. Stachowiak , N. Mówińska ,O. Koszewski 4a.
        Na wręczenie nagród i dyplomów zapraszamy do sali nr 12 w środę 20.12 o 11.30.

• Na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny BARWY NIEPODLEGŁOŚCI w MDK Świdnica nadesłano 278 prac z 23 placówek oświatowych. Przyznano 20 nagród, 20 wyróżnień i 24 kwalifikacje do wystawy.

Z naszej szkoły wyróżnienie otrzymała Wiktoria Mitrowska z 5d, a kwalifikację do wystawy Julia Pydzik z 5d.

Gratulujemy sukcesu i czekamy na dyplomy oraz nagrody, które zostaną przesłane pocztą.

Op art E.Lipska.

W galerii zamieszczamy wszystkie wysłane na konkurs prace z naszej szkoły.

• Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego - PORA NA DOBRANOC

Z klas 1-3 zgłoszono 127 prac plastycznych, z klas 4-8 zgłoszono 5 prac przestrzennych.

Kategoria klasy 1-3:

Nagroda - K. Piotrowski 1e, W. Lewandowska 3a, I.Stegińska 1d, Z. Wysocka 2e,  M. Gnaciński 2d, Z. Drozdowska 2c, M. Błaszkiewicz 2a, H. Korotko 1a, M. Wojciechowski 3c, S. Kholvinska 3c

Wyróżnienie - N. Skrzeczyńska 2f,  S. Bąba 2a, L. Bąk 2a, A. Choła 2e, M. Gozdek 1a, M. Swandzikowska 1c, A. Jeznach 1a, J. Zagrajek 2d, L. Langa 1a, I. Florczak 3c

Dyplomy za udział w konkursie - W. Leśniewski 3b, M. Glizia 3b

Kategoria klasy 4-8:

Nagroda - J. Pydzik 4d,  H. Marczak 4c, M. Golańska 7c, D. Pydzik 7c, B. Golańska 5f ,W. Mitrowska 4d

Wręczenie nagród dnia 18.04 o 12:30 w bibliotece szkolnej. Zapraszamy!

ximus, tempus mauris ac, viverra enim. Nullam lorem lectus, venenatis sed porttitor at, cursus quis tellus.

• Wyniki konkursu plastycznego

Znamy wyniki 30 Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego - "Ziemia jest jedna - impresje, nastroje, klimaty."

Wyróżnienie z naszej szkoły otrzymała uczennica MAJA GOLAŃSKA z klasy 7c.

Jej praca plastyczna znalazła się wśród 111 wyróżnionych i przedstawionych prac na wystawie pokonkursowej.

Brawo!

• Wyniki 7 Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego - Spójrz okiem artysty - JOAN MIRO.

Na konkurs wpłynęło 1253 prac z 139 placówek oświatowych z Polski. Przyznano 32 nagrody i 43 wyróżnienia. Do wystawy zakwalifikowano 114 prac.

Z naszej szkoły kwalifikacje do wystawy otrzymały prace: Julii Pydzik z 4d, Laury Antoniak z 6b i Zofii Król z 7a.

Gratulujemy !

Zobacz więcej

• Wręczenie Nagród w Szkolnym Konkursie Plastycznym - ,,Szopka Bożonarodzeniowa 2022''.

Dnia 15.12 o godzinie 12:30 w bibliotece szkolnej odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień w Szkolnym Konkursie Plastycznym - ,,Szopka Bożonarodzeniowa 2022''. Po rozdaniu nagród wystawa szopek została przeniesiona do Kościoła pod wezwaniem Cyryla i Metodego w Żyrardowie. Można ją oglądać do 09.01.2023.Zapraszamy!

• Ogólnopolski Konkurs Plastyczny-Kartka świąteczna- Boże Narodzenie-Nowy Rok (MDK Świdnica)

Znamy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego-Kartka świąteczna- Boże Narodzenie-Nowy Rok(MDK Świdnica). Na konkurs nadesłano ok 1400 prac plastycznych z całej Polski. Z naszej szkoły wyróżnienie otrzymała Gabriela Karbowska kl 4a ,a kwalifikację do wystawy Gabriela Marczak 6d. Gratulujemy!

• Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

Dzisiaj uczennicy klasy 4d Julii Pydzik została wręczona nagroda i dyplom, które zdobyła w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,BARWY NIEPODLEGŁOŚCI".

• Nauczyciel w oczach ucznia

Dnia 27.10 o godzinie 12.30 w bibliotece szkolnej odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień w Szkolnym Konkursie Plastycznym -Nauczyciel w oczach ucznia.
        Dyplomy i nagrody wręczyła p. m.Mońka i jury konkursowe p.E.Lipska ,p.A. Dubielecka- Kasperczyk

• Ogólnopolski Konkurs Plastyczny- Barwy Niepodległości w MDK Świdnica

Na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny- Barwy Niepodległości w MDK Świdnica nadesłano 388 prac. Przyznano 30 nagród i 38 wyróżnień.Z naszej szkoły nagrodę otrzymała Julia Pydzik 4d (op.art.E.Lipska), wyrożnienie otrzymala Maria Stachowiak 3a (op.art.M.Kruk). Gratulacje!!!!

• Wyniki konkursu "Nie czas na nudę"

Nowy rok szkolny 2022/2023 rozpoczynamy od miłych wiadomości.
              Znamy już wyniki 3 konkursów plastycznych,na które w czerwcu zostały wysłane prace naszych uczniów.
              Ogólnopolski Konkurs Plastyczny-Zachowaj trzeźwy umysł -,,NIE CZAS NA NUDĘ"
              Laureatami wyróżnienia zostali : H.Grzelak 5d ,A.Kucharski 6b , M.Golańska 7c , K.Łukawski 5c , G.Kulpińska 5c , O. Warzec 5d , O.Stelmasiak 5c, J. Aronowski 5d , M.Misiński 5e , J. Misiński 5e,
              N.Trzeciak 5c
              Należy podkreślić ,że tylko uczniowie z SP3 zostali docenieni, godnie reprezentując nasze miasto wśród kilku tysięcy prac z całej Polski.
              op.art Elżbieta Lipska ,koordynatorki konkursu -p. Pedagog A.Rzeczkowska ,G.Stańczyk