• Nasze działania

• Walentynki to dzień miłości i przyjaźni. Dla uczniów naszej szkoły ten dzień stał się okazją do wspólnej zabawy i pokazania, jak dobrze i wesoło jest nam razem wśród społeczności szkolnej. Tego dnia dzieci obdarowały się kartkami walentynkowymi oraz wzięły udział w zabawie „ Znajdź swoją drugą połówkę”. Nie zabrakło słów: dziękuję, lubię Cię, kocham Cię, jesteś wyjątkowy/a, jesteś super koleżanką/ kolegą. W ubiorze dzieci dominował kolor czerwony i różowy.

• Mikołajki w kolorze czerwonym

❤️🎅❤️Dnia 6 grudnia społeczność szkolna ubrana w czerwone czapeczki świętowała imieniny Mikołaja. Przebrane były dzieci jak również dorośli🎅 Czerwień dominowała w szkole i na mikołajkowych wycieczkach. Dzieci życzyły Świętemu Mikołajowi dużo zdrowia, siły i wytrwałości w dążeniu do celu❤️🎅❤️

• Dzień Postaci z Bajek

4 grudnia nasza szkoła zamieniła się w bajkową krainę za sprawą uczniów i nauczycieli, którzy przebrali w bohaterów znanych bajek.

• Międzynarodowy Dzień Kropki w „małej trójce”

15 września zajęcia rozpoczęliśmy od przypomnienia historii małej Vashti, która jest bohaterką książeczki pod tytułem “The Dot” Petera H. Reynoldsa. Dziewczynka dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości. Wychowawcy klas 1-3 zorganizowali zajęcia, które miały pomóc dzieciom odkryć ich talenty i odważyć się je zaprezentować. Pomysłowość dzieciaków nie miała granic. Powstały “kropkowe” dzieła sztuki, kolekcje mody, łamigłówki, filmiki.